Team  /   Visie  /   Wedstrijden / Vacature

2016

renovatieproject Valkenissehoeve i.o.v. Emmaüs Jeugdzorg – 1e prijs

bouwen van 80 sociale appartementen Molenveld i.o.v. Volkswoningen Herent – 1e prijs

Ecovillage Kampenhout – Cohousing projects – 2e prijs

2016-kampenhout

bouwen van 30 assistentiewoningen met ondergrondse parking i.o.v. OCMW Halle

2015

bouwen van 24 sociale appartementen te Leuven i.o.v. ‘Dijledal’ – 1e prijs

bouwen van 19 sociale woongelegenheden te Linkebeek i.o.v. ‘Providentia’

bouwen van 20 sociale appartementen te Schoten i.o.v. ‘de Ideale Woning’ – 1e prijs

bouwen van 24 sociale woningen Transfosite Zwevegem i.o.v. Eigen Haard Zwevegem – 1e prijs

bouwen van een kinderdagverblijf te Hoeilaart i.o.v. Haviland – 2e prijs

2015-kdv-hoeilaert

bouwen van 45 sociale woningen Sint-Niklaas i.o.v. Sint-Niklase maatschappij van de huisvesting – 2e prijs

2014

bouwen nieuwbouw basisschool Het Groene Dal te Hoeilaart

bouwen van 38 sociale woongelegenheden te Vorst i.o.v. BGHM Brussel

opmaak ontwerpvisie nieuwe begraafplaats Watou – 3e prijs

open oproep 2706 – studieopdracht bouw nieuwe basisschool ”De Linde” te Kortemark – 3e prijs

bouwen van 12 passiefappartementen – Vlabo – de Vloei Ieper – 1e prijs

bouwen van 8 ééngezins-passiefwoningen – Vlabo – de Vloei Ieper – 1e prijs

2014de-vloei

bouwen van 64 wooneenheden te Kessel-Lo i.o.v. Dijledal – 1e prijs

bouwen van 55 sociale wooneenheden Affligem i.o.v. Providentia – 2e prijs

bouwen van 14 sociale appartementen te Hove i.o.v. ‘De Ideale Woning’

bouwen van 15 sociale huurwoningen te Serskamp i.o.v. ‘Eigen Dak’ Wetteren – 3e prijs

2013

sociaal huisvestingsproject ‘Neerland zone C’ te Wilrijk i.o.v. Arro Antwerpen

2013-neerland

bouw wooncomplex met 47 passiefwoningen in Anderlecht i.o.v. Woningfonds BHG

sociaal woonproject ‘De Blutslaan’ Groot-Bijgaarden i.o.v. Providentia

sociaal nieuwbouwproject Borgense Velden Lier i.o.v. Lierse Maatschappij voor Huisvesting

open oproep 2501 – de Zande Ruiselede – verbouwing 6 leefgroepen – 2e prijs

2012

bouwen 100 sociale woningen, Lolanden, i.o.v. Dijledal Leuven – 2e prijs

kinderdagverblijf De Zonnebloem i.o.v. vzw Emmaüs, Mechelen – 1e prijs

minicompetitie Scholen van Morgen, kleuter- en basisschool , Merksem

gebiedsontwikkeling wooninbreidingsproject ‘Markt en omgeving’ 70 woningen i.s.m. Trans architectuur I stedenbouw i.o.v. gemeentebestuur

Kruishoutem, Kruishoutem – 1e prijs

bouwen basisschool Papageno i.o.v. GO! , Evere – 1e prijs

2012-papageno

2011

bouwen van 41 sociale woningen, Donk Lier, i.o.v. Lierse HM

ontwerp voor 100 woningen, Pacheco, Brussel, i.s.m. Lens Architecten

ontwerp masterplan Moerelei, i.o.v. Stad Antwerpen – Wilrijk

2011-moerelei

open oproep 2109, ontwerp van gemeentehuis, OCMW & dienstencentrum Staden – 2e prijs

bouwen 20 sociale woningen, Palmboomstraat Aartselaar, i.o.v. De Ideale Woning – 1e prijs

bouwen van 40 sociale woningen Loveld, Schepdaal, i.o.v. Providentia – 1e prijs

2010

stedenbouwkundig ontwerp, Noord-Ede, Bredene

bouwen van woningen Schweitzerstraat Machelen, i.o.v. Inter-Vilvoordse – 1e prijs

bouwen van woningen Minckelerstraat Leuven, i.o.v. Dijledal

2010minck

bouwen van woningen Uitbreidingsstraat Berchem, i.o.v. Woonhaven Antwerpen – 1e prijs

bouwen van woningen Oasis, i.o.v. Ministerie Landsverdediging, Zaventem

bouwen van woningen Kaai 24 i.s.m. Lens Ass°, Gent

Riddersstraat Vilvoorde i.o.v. Inter-Vilvoordse, – 1e prijs

Hoogvelden, Reet, bouwen van sociale woningen i.o.v. Wonen Rupelstreek

beeldkwaliteitsplan i.o.v. Stadsbestuur Poperinge – 1e prijs

2009

herinrichten van Tuinwijk Terdelt Schaarbeek – 1e prijs

masterplan Rozemaai i.o.v. Stad Antwerpen & Woonhaven Antwerpen – 1e prijs

rozemaai

bouwen woningen in Schepenheuvel-Zichem, i.o.v. Sociaal Wonen arro Leuven

zone 1 & 2 Centrale Werkplaatsen Leuven, 1e prijs

open oproep 17, ontwerp ‘omgeving Voetballerstraat tussen De Schomme & De Klamp in Boom, i.s.m. Keppler Consulting en Ontwerpbureau Pauwels

open oproep 17, ontwerp masterplan en ontwerp 7 gehandicaptenwoningen in Gierle – laureaat

open oproep 16, ontwerp marktplein & omgeving Oedelem, i.s.m. Snoeck & Partners

open oproep 16, ontwerp nieuwbouw school KA Zottegem

2008

kantorencomplex, sociale woningen en koopwoningen in het Gildenhuis Beveren

2008-beveren

opmaak masterplan Bellestraat/Zonneken Sint-Niklaas – 1e prijs

open oproep 14, ontwerp van vernieuwbouw verblijfscomplex in psychiatrisch ziekenhuis Sint-Norbertushuis Duffel i.s.m. Michel Pauwels – 1e prijs

open oproep 14, opmaak beeldkwaliteitsplan voor ‘Porta Pelta’, noordelijke gebied Neerpelt-Centrum, met de doortocht van het stedelijke kanaal,

i.s.m. 0032 Atelier voor Stad en Landschap en Ney & Partners – 1e prijs

2008-porta-pelta

beeldkwaliteitsplan Oostsector Ieper, onderhandelingsprocedure – 1e prijs

nieuwbouw school KASOG (regina mundi en kunstschool) in Genk

2007

nieuwbouw Campus Buitengewoon Onderwijs, Sint-Niklaas

bouwen 58 sociale woningen, Tweemontstraat Deurne i.o.v. Woonhaven – 1e prijs

bouwen van 16 sociale woningen, Tielemanswijk Wilsele i.o.v. Dijledal

bouwen van 17 sociale woningen en kinderkribbe, wijkcontract Malibran Elsene

bouwen van 14 sociale woningen Londerzeel i.o.v. Providentia

Open Oproep 10, herinrichting dorpskern Brakel

2006

bouwen van 16 woningen – Diegem, i.o.v. Inter Vilvoordse

bouwen van 40 sociale appartementen, Kortestraat Vilvoorde, i.o.v. Inter Vilvoordse – 1e prijs

open oproep 11, studieopdracht voor bouw van een gedifferentieerd woonproject in Zandvoorde – 1e prijs

2006-zandvoorde

bouwen tweede Scheldebrug in Temse i.s.m. Jan De Nul nv, Franki Construct nv, studiebureau S.C.E.S, studiebureau Ghyselinck, landschapsarchitect Michel Pauwels,            Philips nv, Animotions bvba

bouwen van 18 sociale appartementen en 1 meergezinswoning in Wemmel, i.o.v. Providentia

2005

open oproep 07, wedstrijd voor herinrichting Grote Markt Tienen i.s.m. Ontwerpbureau Pauwels – 2e prijs

opmaak masterplan, studie en renovatie Modelwijk Heizel, i.s.m. ARCHI+I, ATELIER 33, Maatschap Maenhout/Van den Bergh, NV SWK, ESSA/ESTRACO m.m.v. Wessel Dejonge            architecten Rotterdam i.o.v. Lakense Haard, 1e prijs

bouwen van sociale appartementen, Schaarbeek i.o.v. Renovas – 1e prijs

bouwen van appartementen en handelsruimte in Scheldewindeke i.o.v. Solva – 1e prijs

bouwen multifunctionele zaal, klassen en internaatkamers i.o.v. College Melle – 1e prijs

bouwen van 50 sociale appartementen in Hemiksem i.o.v. ‘De Ideale Woning’ – 1e prijs

bouwen van kantoorgebouw voor Groep Arco-Aeropolis II Schaarbeek – 2e prijs

Belgische Architectuur en Energie Awards ’05 – groepswoningen te Handelsstraat in Duffel – Nominatie

2005-handelsstraat

2004

bouwen van sociale huisvesting Turnhoutsebaan & Stalinsstraat Deurne – 2e prijs

uitbreiding school ‘t Hemeltje i.o.v. Gemeente Brasschaat

bouwen van sociale huisvesting Cadix- & Genuastraat Antwerpen i.o.v. De Ideale Woning – 1e prijs

2004-cadix-1

glasmuseum i.o.v. Gemeente Lommel – 1e prijs

sociale huisvesting Westkaai & Sportstraat Ieper i.o.v. Ons Onderdak – 2e prijs

Aarschotstraat te Brussel i.o.v. RenovaS – 2e prijs

Hopmarkt en Keizerspoort i.o.v. Stad Aalst – 2e prijs

Leieboorden i.s.m. landschapsarchitect E. D’hont & ir. stabiliteit D. Stael i.o.v. Stad Kortrijk

inrichten project Kortrijkstraat i.o.v. Stad Tielt – 2e prijs

2003

bouw Koninklijk Atheneum Schaarbeek i.o.v. Gemeenschapsonderwijs – 1e prijs

2003-ka-schaarbeek-inkom-gebouwclean-recent

open oproep 04: stedenbouwkundige wedstrijd voor structuurschets Maenhoevevelden Sint-Katelijne-Waver – 1e prijs

2003-maenhoevevelden

open oproep 04: wedstrijdontwerp voor nieuwbouw 20 appartementen voor OCMW Kruishoutem – 2e prijs

2002

ontwerp van kantoorgebouw voor VDAB Sint-Niklaas i.o.v. Vlaams Bouwmeester bOb Van Reeth

bouw administratief centrum Blikveld i.o.v. Gemeente Bonheiden – 2e prijs

bouw school autistische kinderen, MPI-Zonneken i.o.v GO, St-Niklaas – 1e prijs

nieuwbouw sociale woningen ’s Herenwegveld Herent i.o.v. VW Herent – 1e prijs

2002-vwh-herent-foto3

nieuwbouw sociale woningen Rozendal Baal i.o.v. Volkswoningen Herent – 1e prijs

2002-baal2

2001

staalbouwwedstrijd 2000, Industriegebouw M-C. Sint-Niklaas – nominatie cat. A

nieuwbouw 27 sociale woningen Sint-Truiden – 2e prijs

2000

awards Belgische Architectuur 2000, bouwen van 19 woningen St. Katelijne-Waver, i.s.m. Volkswoningen Duffel – nominatie cat. groepswoningbouw

1999

energiewedstrijd ELECTRABEL 1998-1999, bouwen van 19 woningen St. Katelijne-Waver, i.s.m. Volkswoningen Duffel – 1e prijs

1998

1997

openbare bibliotheek Boechout – 3e prijs

1997-boechout

5e Architectuurprijs Charles Wilfordd – ATAB, cat.1, autoshowroom met atelier en kantoor te Deurne

1996

energiewedstrijd ELECTRABEL ’96-’97, bouwen 4 sociale woningen in Bertem – Leefdaal, i.s.m. SHM Elk Zijn Huis

1995

KASH ’94, Kwaliteitsvolle Architectuur in Sociale Huisvesting, Norbert De Batselier, 21 sociale woningen en 8 winkels, Bleumerstraat – Monseigneur        Koningsstraat te Maaseik – 3e prijs

stedenbouwkundig & architecturaal inbreidingsproject, 52 woningen, ondergrondse parking en omgevingsaanleg,

Klein Molenstraat – Vilvoorde – 2e prijs

1994

KASH ’94, Kwaliteitsvolle Architectuur in Sociale Huisvesting, Norbert De Batselier, 19 sociale woningen, Merelstraat-Nachtegaalstraat in

Sint-Katelijne-Waver – 1e prijs

1994-kash-fotosstkwjun02

1992

meervoudige opdracht voor stedenbouwkundig voorstel Buggenhout Centrum, organisatie i.o.v. Stichting ArchitectuurmuseuM S/AM, Gent

1988

“Herlevend Patrimonium”, Beersel project Alsemberg, oude school, bijhorende woningen, oud gemeentehuis en woning.

1987

prijs minister Paul Akkermans, project Ridderstraat Leuven, 1e prijs

prijs gemeenschapsminister Paul Akkermans, project Eikstraat-Olmstraat Vilvoorde – 1e prijs,

“Herlevend Patrimonium”, project Kasteel d’Exaerde Humelgem-Steenokkerzeel.

1984

Sociale huisvesting WISH ’84 Tervuren, i.s.m. architect J. Morlion en architect S. Van den Broeck – 1e prijs